• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка директора ЗДО

/Files/images/2022_rk/Директор.jpg

Навроцька Лариса Василівна працює в ЗДО № 42 з серпня 1991 року після закінчення Олександрійського вищого педагогічного училища імені В.О. Сухомлинського.

В 1997 році Лариса Василівна закінчила Київський педагогічний університет імені М. Драгоманова за спеціальністю «Психолог, організатор-методист з дошкільного виховання, вихователь».
З 2002 року працювала в даному закладі на посаді вихователя-методиста.

З 01 вересня 2017 року призначена директором ЗДО.

Педагогічний стаж роботи - 27 років, "спеціаліст вищої категорії", має педагогічне звання "старший вихователь".

Навроцька Лариса Василівна має високий рівень знань основ дошкільної педагогіки, психології, вікової фізіології і методик навчання та виховання дошкільників, особливостей інноваційної педагогічної діяльності, використання проектних технологій. Проблемна тема її діяльності - «Інтерактивні форми роботи з педагогами».

Лариса Василівна творчий, ініціативний керівник, веде постійний пошук засобів підвищення ефективності освітнього процесу через використання інноваційних технологій, авторських програм, передового досвіду педагогів як свого закладу, так і закладів міста, області, України. Завдяки системному підходу в організації методичної роботи має такі результати своєї педагогічної діяльності;

2003 рік - Грамота управління освіти за сумлінну працю, педагогічну майстерність та високий професіоналізм;
2004 рік - Грамота управління освіти за 1 місце в огляді - конкурсі на кращий методичний кабінет, за вагомий внесок в науково методичне-забезпечення навчально-виховного процесу, творчий підхід до вирішення завдань освітньої діяльності;
2006 рік - Грамота управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації - ДНЗ № 42 переможець обласного конкурсу «Дитині-дошкільнику -всебічний розвиток, увага дорослих»;
2009 рік - Грамота управління освіти за І місце в міському конкурсі на краще Автомобільне містечко;
2010 рік - ДНЗ став новатором у впровадженні в роботу дошкільників «Портфоліо» як скарбнички індивідуальних досягнень дитини;
- Диплом за участь у Всеукраїнському конкурсі серед вихователів та методистів ДНЗ "Педагог новатор 2010";
- Подяка управління освіти Олександрійської міської ради за високий рівень підготовки та організації проведення обласного семінару методистів районних, міських методичних кабінетів (методичний бенефіс "Створення умов для розвитку кожної дитини");
2011 рік - Подяка управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, та значний внесок у формуванні творчої обдарованої особистості.
2012 рік - Почесна грамота переможця в номінації "Урок" у міському конкурсі на кращі методичні матеріали щодо здорового способу життя "Здорове майбутнє Кіровоградщини".

2014 рік – видано посібник «Плекаємо майбутнє країни», автор Навроцька Л.В. (з досвіду роботи ДНЗ № 42 по впровадженню педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського).

2018 рік - участь в обласному педагогічному марафоні В. О. Сухомлинського та проведенні міжрегіонального методичного заходу «Діалог, що продовжується: популяризація та поширення ідей В. О. Сухомлинського в освітньому просторі»

м. Павлиш (презентація досвіду роботи ДНЗ № 42 «Торкнутися струн дитячої душі»).

2019 рік

- закінчила школу тренерів при Київському університеті імені Бориса Грінченка (сертифікат тренера програми професійного розвитку педагогічного персоналу);

- участь у проведенні І Міського освітнього форуму «Горизонти майбутнього» (тренінг «Логоритміка в освітньому процесі»);

- участь в обласній педагогічній (не) конференції «Жити здорово!» (експерт, проведення тренінгу «Здоров’язбережувальні технології на заняттях з логоритміки»).

2020 рік - Грамота управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі.

Кращий досвід педагогічного колективу закладу висвітлюється в засобах масової інформації: газеті «Вільне слово» та журналі «Педагогічна думка».
Під її редакцією вийшли в світ статті: «Від батьківського порогу - в широкий світ», «Джерело творчості і наснаги», «Презентація портфоліо дошкільника».
Своєю діяльністю Лариса Василівна сприяє творчому зросту внутрішнього потенціалу педколективу, його професійної майстерності.

Кiлькiсть переглядiв: 1181

Коментарi

  • Nhat

    2013-07-01 02:19:08

    I'm impressed! You've managed the almost impolsibse....