• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка практичного психолога

Аксенова Кароліна Олегівна має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікація – психолог. У ЗДО № 42 на посаді практичного психолога працює з квітня 2022 року.

За час роботи у навчальному закладі Кароліна Олегівна зарекомендувала себе як ініціативний, відповідальний, амбіційний, творчий педагог, з висрким рівнем професіоналізму. Вона добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує у роботі індивідуальні особливості дошкільнят.

Кароліна Аксенова у психологічному кабінеті створила ігрове розвивальне середовище, структурними елементами якого є центр розвивальних ігор, в якому успішно проводить із здобувачами освіти систему роботи, яка складається з діагностики, корекційної та розвивальної роботи. В ході діагностики визначає рівень самооцінки дитини, емоційний стан, рівень тривожності, рівень підготовки до навчання в школі. Корекційну роботу Кароліна Олегівна проводить за різними напрямками: на подолання страху, негативних емоцій, підвищення самооцінки, зняття емоційного напруження у тривожних і гіперактивних дітей. Розвивальну роботу Аксенова К. О. направляє на розвиток когнітивної сфери (пам’яті, уваги, сприйняття, уяви, мислення).

Кароліна Олегівна на належному рівні проводить психологічну просвітницьку роботу з педагогами та батьками.

Аксенову Кароліну Оленівну поважають працівники закладу дошкільної освіти та батьки вихованців. Вона врівноважена, доброзичлива, культурна, товариська людина.

Кiлькiсть переглядiв: 647

Коментарi