/Files/images/atestatsya/DSC_3681.jpg2 жовтня 2013 року на базі нашого дошкільного закладу проведено методичне об’єднання завідувачів ДНЗ міста на тему «Плекаємо майбутнє країни», присвячене 95-річниці з Дня народження великого педагога

В.О. Сухомлинського.

На початку методичного об’єднання завідувач Кострубань Лариса Федорівна презентувала досвід дошкільного закладу по впровадженню педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського в освітній процес на тему «Плекаємо майбутнє країни» з використанням слайдів. Вона розповіла присутнім про створення на базі нашого ДНЗ міні-музею В.О. Сухомлинського, про використання сучасних інтерактивних форм роботи з педагогічними працівниками, дітьми та їх батьками. Звернула увагу, що педагогічний колектив розробив і реалізував 10 проектів соціально-морального, пізнавально-практичного та художньо-естетичних напрямків з використанням педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського:

- «Найдорожча в світі – Україна» (культ Батьківщини);

- «Мама – сонечко в сім’ї , ми – промінчики її!» (культ Матері);

- «Тільки родина, як зірка – єдина , твій порятунок, надійний причал» (культ Сім’ї );

- «Мудрість татова живе віки!»;

- «Ти наше диво калинове, кохана українська мова!»;

- «Рідний край знати – свій народ шанувати!»;

- «Дружба з книгою – це свято!» (культ Книги);

- «Праця годує, лінь марнує»;

- «Матінка Земля – частина Всесвіту»;

- «Збережемо природу – збережемо душі».

Лариса Федорівна звернула увагу присутніх на тісну співпрацю педагогічного колективу з директором Павлиського державного педагогічно-меморіального музею імені В.Сухомлинського Ткаченко Зоєю Юріївною, яка була поважним гостем на методичному об’єдна

Зоя Юріївна щиро привітала всіх учасників методичного об’єднання і розповіла про сучасні будні роботи державного педагогічно-меморіального музею імені В.Сухомлинського. На згадку від зустрічі завідувач Лариса Федорівна подарувала для музею роботи вихованців дошкільного віку (рел’єфне ліплення за художніми творами В.О. Сухомлинського).

В практичному блоці вихователі Архарова Н.Б., Зінченко І.І., музичні керівники Долотова О.Б., Марченко Е.Л. провели літературно-музичну композицію за творами В.О. Сухомлинського на тему «Добре тому жити, хто вміє любити», яка вразила гостей своєю емоційною насиченістю, яскравістю, професійністю виконання, сформованістю уявлень у дітей про моральні якості людини, вміння висловлювати власну думку, об’єктивно оцінювати вчинки свої вчинки та вчинки інших, а також вміння бачити красу рідної землі, відчувати її, милуватися нею. Учасники літературно-музичної композиції продемонстрували віру в силу любові, дружби, добра і справедливості. Показали свої хореографічні здібності під час виконання таночків янголяток, «Летять лелеки», «Червона калина», «Український віночок» та театральні здібності під час драматизації творів В.О.Сухомлинського «Сім дочок», «Вода і камінь».

/Files/images/atestatsya/DSC_3817.jpgВихователь-методист Навроцька Л.В. професійно провела майстер-клас «Торкнутися струн дитячої душі» з метою формування у вихователів навичок використання мультисенсорної технології розвитку етичних уявлень у дітей. Вона розкрила переваги використання мультисенсорної технології, основні методи і прийоми. Вихователі дошкільного закладу Скляр Т.М., Татарина О.В., Солонько Н.О. презентували міні-заняття з соціально-морального розвитку з використанням слайд-презентацій «Добро як сонце гріє», «Тепло долонь і розуму, і серця я Україні милій віддаю», «Земля батьків – земля героїв».

/Files/images/atestatsya/DSC_3696.jpg/Files/images/atestatsya/DSC_3760.jpg/Files/images/atestatsya/DSC_3799.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 618

Коментарi